Wyniki Konkursu!

wyniki konkursu

To było BARDZO, BARDZO trudne zadanie. Zasypaliście mnie zdjęciami z których tryska radość zabawy i miłość do Waszych bliskich. Wspaniale utwierdzić się w przekonaniu, że lubicie się spotykać z rodziną i przyjaciółmi. Że wkładacie tyle serca w te spotkania….Ehhh…z chęcią nagrodziłabym Was wszystkich! I chociaż tak nie mogę to postanowiłam przyznać kilka (10!!!) nagród więcej… Ale najpierw zwycięskie zdjęcie! Nagrodę główną wygrała Magda S.!

Jej mąż to przykład jak powinien wyglądać tata na urodzinach:) Jej synek pęka ze śmiechu. Przyjęcie miało motyw przewodni: kolor zielony. W tle widać, że mama sama przygotowała dekoracje. Jestem pewna, że 1 urodziny Tymka były wielkim świętem dla ich rodziny!

Magdalena Skoczeń

 

 

A teraz niespodzianka dla wszystkich, którzy podesłali poniższe zdjęcia! To Wasze fotki były bardzo blisko wygranej i nie umiem pozostawić ich bez wyróżnienia. Dlatego otrzymujecie od nas bony na zakupy w sklepie o wartości 70 zł każdy. Mam nadzieję, że z ich pomocą przygotujecie kolejne świetne imprezy!

 

Ewa Więcek

Agnieszka Krepsztul

Dorota na przedmiesciachAnia Dziurdziewicz-Pomocka

 

Joanna Anna Baran

Kasia Kulesza Marlena KalickaKasia Stawowy

martka

Oliwia Dworska

 

 

Bardzo dziękuję WSZYSTKIM za udział w zabawie i zachęcam do przesyłania nam zdjęć także poza konkursami. Bądźcie inspiracją dla innych i pamiętajcie, że główną nagrodą są wspomnienia: Wasze i Waszych bliskich!

One thought on “Wyniki Konkursu!

  1. Ewa says:

    ooooo dziekuje bardzo za wyroznienie i dodatkowa nagrode :) nie dziwie sie ze bylo trudno wybrac:) ale zdjecie ktore wygralo jest mega !!! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.