Wielkanocny stół, wiosenne kwiaty i złote króliki

Zanim zapomnicie o Wielkanocy mam dla Was kilka zdjęć zrobionych w pośpiechu u klientki.

Wiedziałam, że na miejscu zastanę talerze ze złotą lamówką więc zrezygnowałam z kropek, pasków i zyg-zaków na korzyść eleganckich dodatków. Poszukiwania nie były łatwe, ale udało mi się wypatrzyć te piękne złote króliki i od razu widziałam je dostojnie siedzące na jakiejś trawce.

Nakupiłam peonii, róży, tulipanów, goździków, szafirków…Pachniało w całym domu.

Żeby było świątecznie, w wazon wstawiłam jeszcze jeden wazon, a powstałą w ten sposób pustą przestrzeń wypełniłam mchem, baziami i przepiórczymi jajeczkami. Słabo to widać na zdjęciach, ale efekt był fajny.

Na jednej z pater pod klosikiem ułożyłam świeczki w kształcie jajek, też na mchu. Na drugiej pomarańczową babkę, którą piekłam tuż przed wyjściem z domu. W środek mały słoiczek z szafirkami. Gdyby babka nie opadła od nagłej zmiany temperatury na pewno nie byłoby go wcale widać :)

Na talerzykach serwetki w wiosennym kolorze z bazią, białym tulipanem, przewiązane wstążką. Prosto i pięknie.

No i nie byłabym sobą gdybym dla każdego nie zostawiła małego prezenciku. Tym razem do pudełka nasypałam pastelowych migdałów w lukrze, które wyglądały jak jajeczka, a na wierzchu ułożyłam kokosowe pralinki, które z kolei przypominały ogonki królików :)

Fajnie, że mogłam zrealizować takie zamówienie bo na Święta goszczę u rodziców i mój wielkanocny stół nie potrzebuje takiej oprawy.

A Wasz jak wyglądał???

dekoracje na wielkanoc

dekoracje stołu

inspiracje na wielkanoc

wiosenne kwiaty na wielkanoc

 

 

4 thoughts on “Wielkanocny stół, wiosenne kwiaty i złote króliki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.