Urodziny na wakacjach

urodziny na wakacjach

Organizowanie dziecku urodzin podczas wakacji to trudny temat…Prawda jest taka, że albo goście, których chcemy zaprosić są na urlopach, albo my sami jesteśmy wtedy daleko od domu.

Ale dla mnie nie ma wymówek by chociaż trochę poświętować z synami…gdziekolwiek jesteśmy. Dziecko czeka na ten dzień cały rok…i ok możemy przełożyć huczną imprezę na późniejszy termin, ale w tym konkretnym dniu małymi rzeczami także możemy sprawić mu przyjemność. Wystarczy napompować kilka balonów czy kupić ciastko w cukierni i wbić w nie świeczkę, narysować laurkę, kupić podwójne lody, a dla dziewczynki zrobić wianek z kwiatów by czuła się wyjątkowo…Chętnie poczytam jak Wy obchodzicie urodziny swojego dziecka na wakacjach?

 

Nas 7 urodziny Antosia zastały nad jeziorami pośród lasów…z dala od sklepów, dlatego wszystko co było mi potrzebne zabrałam z Warszawy.

Nie było żadnego planu ani scenariusza…właściwie to brat Antka i jego dwaj przyjaciele wymyślili, że zrobimy to przyjęcie w ich bazie, w lesie. Chcieli, żeby to była niespodzianka więc Antosia wysłali z tatą na ryby :)

 

wyjątkowy dzień

na rybach

 

Sami w tym czasie ukręcili krem do gotowych blatów biszkoptowych, obsypali posypką i tak wyszedł tort niczym naked cake z pinteresta ;P

Zielone świeczki w kropki i paski znajdziecie TUTAJ

naked cake

 

Szału ze słodyczami nie było…Paczka m&m’sów, popcorn i kilka rafaello musiały chłopakom wystarczyć :)

 

torcik

(Balony w groszki możecie kupić TUTAJ, a balony cyferki TUTAJ)

leśne urodziny

 

Gdy Antoś wrócił zaprowadzili go do bazy i zaśpiewali STO LAT!

urodziny w lesie

trąbki

bracia

 

A potem były szaleństwa na hamaku, w lesie i przy ognisku…Ehhh, cudnie tam jest…

balon cyfra

Antek

w bazie

na łódkach

na hamaku

w lesie

ognisko

 

Miejsce jest magiczne, przyjaciele u których gościmy wspaniali, wystarczy kilka dni by naładować baterie…Już tęsknimy do kolejnego lata…

One thought on “Urodziny na wakacjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.