Urodziny z Księżniczką Zosią

babeczki z księżniczką Zosią

Oliwka miała różne pomysły na swoje urodziny. Przez chwilę wydawało się, że będę przygotowywała coś w klimacie stajni bo miały być koniki. Aż tu nagle jubilatkę dopadło totalne zauroczenie Księżniczką Zosią. Wszystko chciała mieć fioletowe, a jej mama spełniła te marzenia w całości.

Przyjechałam i zobaczyłam prawie gotowe przyjęcie :) Brakowało tylko karteczek i  buteleczek. Nie napracowałam się, tylko cieszyłam oczy, bo co się drzwi otwierały to wchodziła inna księżniczka. Była Bella, Kopciuszek i gromadka innych dam w pięknych sukienkach.

Oliwka nie czekała z prezentami dla gości, aż będą wychodzić, tylko już na początku rozdała koleżankom korony…A nieee….nie rozdała tylko jej mama schowała korony, a dziewczynki szukały ich po domu co było ich pierwszą urodzinową zabawą.

Mama Kasia przygotowała tort nie ustępujący urodą tym profesjonalnym. Były ozdobione pierniczki, słomka maczana w fioletowej czekoladzie i śliwki w czekoladzie na patyku, które tworzyły piękną scenerię dla Zosi.

Zainspirowana przez pinterest przygotowałam też księżniczki do babeczek których krem tworzył ich sukienki. Od dawna chciałam wypróbować ten pomysł:)

Co Wam będę opowiadać…Z Kasią robiłam już trzecie urodziny i ja tam dostarczam tylko produkty ;)

tort z księżniczką Zosią

urodziny księżniczki zosi

prezent dla gości Księżniczka Zosia

butelki ze słomką kiężniczka zosia

babeczki z księżniczką Zosią

urodziny księżniczka zosia

 

 

 

2 thoughts on “Urodziny z Księżniczką Zosią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.