Urodziny dla dzieci z paintballem!

urodziny z paintballem

Dzisiaj zabieram Was w miejsce, gdzie możecie zorganizować super urodziny dla dzieci.

W ofercie Laser Camp Piaseczno znajdziecie kilka propozycji dla pociech w różnym wieku: paintball laserowy, paintball klasyczny i splat master. My zdecydowaliśmy się na ostatnią opcję, a z poniższej relacji dowiecie się na czym polega ta cała atrakcja.

Najpierw jednak nieco o motywie przewodnim przyjęcia :) Bo oczywiście nie odpuściliśmy sobie tortu i balonów ;) Zdecydowaliśmy się na dekoracje z Avengersami. Tak więc 12 urodziny Maciek świętował w otoczeniu swoich przyjaciół i super bohaterów Marvela.

Do dyspozycji dostaliśmy salę na wyłączność, wyposażoną w stoliki i kanapy. Kilkanaście minut wystarczyło by rozłożyć talerzyki, picie i drobne przekąski.

dekoracje avengers
tort avengers
Tort przygotowały dla nas Niebieskie Migdały
dekoracje marvel
organizacja urodzin warszawa
Wszystkie produkty ze zdjęć znajdziecie w naszym SKLEPIE!
urodziny w warszawie

Gdy wszyscy goście byli w komplecie przyszedł do nas instruktor, który zaprosił dzieci na jedną z aren. Tam odbyło się szkolenie z zasad bezpieczeństwa i instrukcja obsługi pistoletów. Splat master jest bowiem bezpieczniejszą odmianą paintballa klasycznego. Pistolety, które dostają dzieci mają mniejszy wyrzut dzięki czemu zasięg kulki i uderzenia jest słabsze i nie powoduje bólu. Farba w łatwy sposób zmywa się z ubrania i skóry. Mimo to, dzieci otrzymują ubranie ochronne i maski by gra przebiegła całkowicie bezpiecznie.

laser camp
paintball dla dzieci
splat master
urodziny z paintballem
lasery w warszawie
urodziny z paintballem

Dzieci bawiły się doskonale. Jeśli szukacie pomysłu by ten wyjątkowy dzień spędzić w oryginalny sposób wybierzcie urodziny dla dzieci z paintballem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.