Urodziny BATMANA !

Urodziny batmana

W zeszłym roku Antek miał fazę Batmanową. Źródła pochodzenia fascynacji do dziś nie ustalono, ale jak każda faza i ta przeszła po kilku miesiącach. W samym jej środku mój synek obchodził urodziny, więc postanowiłam mu zrobić przyjęcie tematyczne. No i od tego zaczęła się moja faza i mój nowy etap w życiu, który mam nadzieję nie minie tak szybko jak małemu Batmanowi:)

Przy mocno ograniczonym budżecie nie było łatwo, ale kilka dni wystarczyło by pozbierać wszystko co czarne, niebieskie i żółte. Szukając inspiracji w sieci zachwycałam się pomysłami, a potem się okazywało, że nigdzie nie mogę dostać odpowiednich produktów. I nagle mnie olśniło co chcę robić przez najbliższe kilka lat :)

Poniżej moje skromne początki o których przypomniałam sobie bo moje dzieci są starsze o rok i szykuję im kolejne urodziny. W jakim temacie zobaczycie już niedługo :)

Antoś Batman Party

 

Tak wyglądało zaproszenie, które wysłaliśmy do rodziców dzieci drogą mailową i karteczki na słomki i babeczki.

 

 

Urodziny batmana

 

Największy problem był z czarną paterą… Wtedy jeszcze myślałam: „po co mi czarna patera na jedną imprezę”.

Kupiłam więc trzy, różnej wielkości płyty winylowe i zrobiłam taki oto stojak na babeczki :)

 

babeczki urodziny Batmana

 

Na stole były soki pomarańczowe w butelkach z kapslem, ciastka oreo w słoiku, paluszki, pianki marshmallow, czekoladki, a w wiaderku które na zdjęciu jest jeszcze puste znalazł się popcorn.


Urodziny batmana

czekoladki urodziny Batmana

 

Tak wyglądał tort na przyjęciu dla dzieci, ale nie skończyło się na jednym bo poza kinderbalem w gronie przyjaciół urządzamy również urodziny dla babć, dziadków i najbliższej rodziny. Jestem ciekawa jak Wy to robicie? Impreza tylko dla rodziny? Zapraszacie tylko dzieci? Czy łączycie? Wszystko było prostsze gdy dzieci były mniejsze i nie nalegały na urodziny z rówieśnikami :) A tak to dwoje dzieci, cztery imprezy :)

 

świeczka na torcie Batmana

 

Drugi tort Batmana i zdjęcie z tajnego archiwum ;)

tort Batman

z archiwum urodziny batmana

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.