Rustykalny motyw na ślubie Kasi i Piotra

zaproszenia rustykalne ślubne

Kasia zgłosiła się do mnie zaraz po targach ślubnych gdzie widziała nasz słodki stół w stylu boho. Od razu wiedziałam, że będę miała okazję pracować nad papeterią również moich własnych marzeń :) Miało być pastelowo i kwiatowo, trochę w stylu rustykalnym, trochę boho, nowocześnie i oryginalnie…Jak myślicie – było? :)

Zaczęłyśmy jak zawsze od zaproszeń. Były ogromne :) No dobra, nie ogromne, ale dość duże bo miały aż 15x21cm!

W komplecie do zaproszeń Młodzi zamówili także projekt mapki, RSVP i wkładkę ze „szczególnie ważnymi informacjami”. Wszystko to przewiązane razem zamknęliśmy w idealnie pasującej prążkowanej eko kopercie zamkniętej dodatkowo naklejką.

Fajnie, że Kasia wiedziała czego chce i potrafiła przekonać do swojej wizji innych. Rodzice na ogół wolą bezpieczniejsze rozwiązania i klasyczną ślubną elegancję ;) ale czasem (jeśli chodzi o nasz ślub!) nie ma miejsca na kompromisy. Z tego co wiem zaproszenia wywoływały efekt wow więc było warto :)

 

zaproszenia rustykalne ślubne

zaproszenia w stylu vintage

papeteria w stylu rustykalnym boho

 

Oprawa graficzna wesela miała być tak samo wyjątkowa jak zaproszenia. Wszystko spójne kolorystycznie, a wianki z kwiatów jako motyw przewodni na większości etykiet. Tak powstały winietki, karty menu, tablica z rozsadzeniem gości, naklejki na butelki, naklejki na upominki dla gości, plakaty do ramek i ozdoba na pudełko na koperty. Cały duży zestaw, który razem z pięknymi kwiatami nadał charakteru całemu wydarzeniu.

papeteria rustykalna boho

 

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć od fotografki Anny Dedo, która miała okazję uchwycić kilka detali w piękniejszych okolicznościach przyrody niż ja :) Jej reportaż został nominowany w plebiscycie Bridelle na najpiękniejszy ślub roku.

 

bridelle

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa pod adresem naszej papeterii, a Was zapraszam do głosowania na nr 19 pod TYM linkiem :)

 

etykietki na butelki weselne

słodki stół w stylu vintage

menu weselne

numery stolików i winietki weselne

plakaty na wesele

plakat fotobudka

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.