Pomysły na Walentynki – dekoracje do druku!

dekoracje na walentynki

Napisałam BARDZO długi post o Walentynkach… a potem wcisnęłam Backspace :) Z każdego zdania krzyczało pytanie: Dlaczego nie wszyscy lubią święto zakochanych? Rozłożyłam na czynniki pierwsze…dokonałam analizy psychologicznej … A potem uprawiałam agitację do pospolitego ruszenia :)

Ale rozmyśliłam się :) Bo skoro tu jesteś to cały ten tekst nie był do Ciebie :) Lubisz Walentynki tak samo jak ja… albo chociaż troszeczkę ;)

Jeśli jeszcze nie wiesz jak wyrazić uczucia poprzez miły gest, to może wypróbujesz pomysły na prezent Walentynkowy z użyciem moich bezpłatnych karteczek do druku? Wykorzystaj je do romantycznej kolacji lub zaproś kilka par i przygotuj słodki stół. Te ze słowami „Przytul!” „Całuj!” „Kocham!” możesz ponaklejać w różne miejsca w domu, lub zrobić z nich naklejkę na kopertę. Poświęć chwilkę by sprawić komuś przyjemność, a potem koniecznie podeślij mi zdjęcia:)

Jeśli chcesz zobaczyć mój zeszłoroczny poczęstunek dla zakochanych gości zapraszam TUTAJ.

 flagi i pikery

baner WALbaner ENT baner YNKbaner I

 

2 thoughts on “Pomysły na Walentynki – dekoracje do druku!

  1. Magdalena says:

    Powiem tak, twój blog jest przecudowny, próbowałam znaleźć zaproszenia na bierzmowanie do wydruku lub zrobienia, ale nie mogłam znaleźć, mogłabyś w sumie wprowadzić coś takiego tutaj :) Pozdrawiam cieplutko :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.