Najfajniejsza impreza – Konkurs

Konkurs partymika

Zasady są proste. Czekam na Wasze ulubione zdjęcia z imprezy na której byliście jako goście lub którą kiedyś same zorganizowałyście. Mogą przedstawiać aranżację stołu, Was na parkiecie lub Wasze dzieci nad tortem :) Takie, które złapały chwilę do których tęsknicie lub przy których uśmiechacie się z zadowolenia :)

Każdy może wysłać tylko jeden plik ze zdjęciem lub kolażem ze zdjęć. Poproszę też o dwa zdania komentarza – z jakiego przyjęcia i dlaczego akurat to zdjęcie.

Jeszcze raz podkreślę, że mogą to być urodziny, wesele, studniówka, kawalerski, rocznica czegokolwiek, a nawet integracja firmowa ;) Wyślij mi po prostu fotkę z najfajniejszej imprezy dla Ciebie.

Przez kolejne kilka dni konkursu, by było Wam raźniej, będę dodawała swoje ulubione zdjęcia z różnych imprez :)

Nie takich, które organizowałam dla klientek, ale tych w których uczestniczyłam lub współorganizowałam ze swoimi przyjaciółmi.

Konkurs partymika

NAGRODA!

Zestaw w DOWOLNYCH kolorach na 12 osób ze sklepu partymika.

12 jednorazowych talerzyków

12 jednorazowych kubeczków

12 drewnianych łyżeczek

25 papierowych słomek

20 foremek na babeczki

12 pudełek na popcorn

6 balonów w groszki

Życzę Wam powodzenia i wielu miłych chwil podczas szperania w archiwum :)

Maila ze zdjęciem i tematem „KONKURS” należy wysłać na adres: kontakt@partymika.pl do dnia 30.08.2015

Wyniki ogłoszę 4.09.2015r.

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikację swoich zdjęć na moim blogu i Facebooku.

Wygra zdjęcie które spodoba nam się najbardziej.

A oto moje ulubione zdjęcia z najfajniejszych ( dla mnie ) imprez:

 

1. PARAPETÓWKA – 2006 r.

Nowe mieszkanie, świeżo położony parkiet:) Nie chcieliśmy mieć gości w szpilkach i wymyśliliśmy Beach Party…Klapki albo na boso, kółka ratunkowe, rękawki do pływania i drinki z palemką. Zaprosiliśmy sporo osób i prawie wszyscy przynieśli jakieś gadgety, ubrali się w hawajskie koszule, słomkowe kapelusze itp. To była pierwsza taka impreza w naszym wspólnym domu…i ostatnia :))) Bo dzieci jednak troszkę zmieniły :)

parapetówka

 

2. 30-te urodziny MM – 2011 r.

Mój brat od wielu lat mieszka w Anglii, ale kiedy zbliżały się jego okrągłe urodziny uknułam z naszą siostrą i jego przyjacielem plan imprezy niespodzianki. Polecieliśmy do niego we trójkę, porwaliśmy mu żonę, zaprosiliśmy jego znajomych i zwabiliśmy go na party w ogrodzie… Powtórka na 40-tkę ;)

30 Mariusza

 

3. BAL KARNAWAŁOWY  – 2012 r.

Partymika powstała dopiero 2 lata później, ale ja zawsze lubiłam mobilizować ludzi by zorganizować się i spotkać pod byle pretekstem. Dzieci bawiły się doskonale gdy widziały swoich rodziców w przebraniach, a ja od tego dnia jeszcze bardziej podziwiam panie przedszkolanki i animatorki zabaw…Ledwo przeżyłam tą imprezę ;)

bal karnawałowy

 

4. URODZINY chłopaków – wszystkie!

Zdjęcie wybrałam prawie losowo bo jak każda mama nie umiem ich ocenić i każde wydaje mi się fajne.

Ich urodziny to dla mnie spore wydarzenie i zawsze się do nich starannie przygotowywałam, ale jak patrzę na zdjęcia to zadaję sobie pytanie: „czy oby na pewno?” :)

Widzę i wiem, że to zauważają, doceniają i co roku tego wyczekują. Wierzę, że warto zorganizować te dni w taki sposób by odróżniały się od reszty w roku. Nikt mnie nie przekona, że to nie ma sensu :)

urodziny Antosia

4 thoughts on “Najfajniejsza impreza – Konkurs

 1. Joasia says:

  No oczywiście muszę brać udział w konkursie. A fotki prześlę na Facebooku. Udostępniłam też ogłoszenie:) JOASIA

 2. Edyta says:

  1 zdjęcie to urodziny niespodzianka mojej córki. Impreza odbyła się w parku była Meg udana zabawa a 2 to urodziny przyjaciółki na plaży w warszawie. Byłyśmy atrakcją wieczoru dla całej okolicy.punkten kulminacyjnym były fajerwerki i lampiony☺

 3. Magdalena says:

  Zdjęć mamy mnóstwo i aby zdecydować się na jedno graniczyło z cudem ale się udało :) !
  Jako że pierwsza połowa roku, to w naszej rodzinie same urodziny ( luty-syn, mąż i teść :) organizuje wszystkim urodziny jednego dnia.

  Zdjęcie przedstawia roczek naszego pierworodnego, były to zielone urodziny. każdy z gości miał na sobie element zielonego ubrania i było naprawdę kolorowo i przezabawnie. Kolejne urodziny odbywały się z nakryciami głowy, 3 z waszymi dodatkami, ale to już może innym razem …. poczekam na kolejny konkus ;) naprawdę szkoda że tylko jedno zdjęcia można wysłać bo byście się ubawili przy ich oglądaniu :))))) Lubię organizować przyjęcia! O tak !

  Pozdrawiam

  mama Tymka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.