Kupony na Walentynki do druku

Spersonalizowane kupony na Walentynki to moim zdaniem jeden z fajniejszych pomysłów dla zakochanych, zwłaszcza tych z dłuższym stażem. Jeśli czujesz, że Twój związek zmierza w stronę nudy i zjada go rutyna to koniecznie daj o tym znać swojej drugiej połówce. Wydrukuj walentynkowe kupony i róbcie częściej to co na początku swoich związków. Tańczcie, patrzcie sobie w oczy, grajcie w planszówki, umawiajcie się na lunche, spędzajcie wieczory w wannie, a w weekendy nie wychodźcie z łóżka. Rozmarzyłam się :) No co? Mam dwóch synów, ale o 20:30 zasypiają i wieczory z M mogłabym częściej spędzać bez laptopa na kolanach. A więc to znowu mobilizacja dla mnie :D

Walentynkowe bony mogą być wstępem do wspaniałych randek. Wstępem bo reszta zależy od Was.

Przygotowałam Wam dwa pliki, które bezpłatnie możecie sobie wydrukować. Do pierwszego wpisałam najpopularniejsze hasła na randkę we dwoje,  drugi plik wypełnij czym tylko chcesz. Przychodzi mi kilka pikantnych propozycji na które kupon chciałby otrzymać mój M, ale wymyślcie sobie własne :P

Sami wiecie najlepiej co powinno się w nich znaleźć. Dla jednych par atrakcją będzie „wieczór filmowy”, a dla innych „wieczór bez telewizora”.

Darujcie sobie punkty pt. „Dzisiaj Ty zmywasz” „Wynieś za mnie śmieci”, albo o zgrozo, „Pozwolenie na piwo z kolegami”. Proszę sobie nie załatwiać takich spraw moimi kuponami :) To mają być rzeczy, które pozwolą Wam RAZEM spędzić czas i oderwać się od codzienności, więc pomyśl do czego ciężko się Wam zebrać i daj swojemu partnerowi zdecydować kiedy to zrobicie.

Kupony walentynkowe możesz podarować w różnej formie. Ja proponuję Ci spięte jako książeczkę lub zwinięte w ruloniki do losowania, np. ze słoika. Powodzenia!

UWAGA!!!:))) KUPONY z DATĄ WAŻNOŚCI DO ROKU 2022 znajdziecie TUTAJ!!!

 

oryginalny prezent na walentynki
Kupony na walentynki vouchery Kupony walentynkowe do druku

 

bony walentynkowe do druku

vouchery do druku na prezent walentynkowy

kupony na walentynki do wydruku

 

 

kupony walentynkowe do wypełnienia

książeczka z kuponami na walentynki

 

37 thoughts on “Kupony na Walentynki do druku

 1. Ewa z robiewdomu.pl says:

  Pomysł znam jest super i piękne wykonanie :D
  Pozwolisz, że dodam do listy, którą tworzę? Zgodzisz się abym umieściła jedno z Twoich zdjęć i linka do Twojego postu?

  robiewdomu.pl

  • partyMIKA says:

   Ależ proszę, umieszczaj i korzystajcie do woli :) Ja robiłam takie kupony w liceum, a to było kilkanaście lat temu :) Fajnie do tego wrócić:)

 2. Pingback: PREZENT NA WALENTYNKI DIY: SPERSONALIZOWANE KUPONY WALENTYNKOWE | WordPress

  • partyMIKA says:

   Otwiera się PDFy z linków i można je zapisać na dysku lub bezpośrednio wydrukować. Powodzenia ;)

 3. partyMIKA says:

  Kochani, W nawiązaniu do Waszych maili z prośbą o uaktualnienie kuponów na końcu tego wpisu znajdziecie nowe linki. Życzę Wam wielu miłych i romantycznych chwil!

 4. marzycielka says:

  Cześć. Gorąca prośba możesz wstawić z datą 2017r. są super i chciałabym je użyć w tym roku :) :)

 5. Sylwia says:

  Hej, przejrzałam cała stronę dokładnie juz pare pary i nigdzie nie moge znaleść linka do kuponów na 2017, moze na tel sie nie wyświetla chociaz dziwne

  • partyMIKA says:

   Hej…Uaktualnione kupony są na końcu tekstu który komentujecie…nad pierwszym zdjęciem w TYM WPISIE…Wystarczy czytać i wcisnąć link…

 6. Karolina says:

  Witam,
  czy jest możliwość otrzymania kuponów bez daty? Zależałoby mi, aby prezent był bezterminowy :)
  Pozdrawiam serdecznie

 7. Partymika pl says:

  Hej, Pod linkiem powyżej znajdują się już kupony z datą ważności do 2022 roku. Udanej zabawy! I wielkie dzięki, że korzystacie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.