Wyświetlanie jednego wyniku

Niezwykłą okazją do niezapomnianej zabawy w życiu każdej kobiety jest jej ostatnia impreza przed ślubem. Można wtedy zaszaleć z przyjaciółkami, a przy okazji zrobić ładne zdjęcia na pamiątkę. Aby impreza była stylowa i zapamiętana przez główną zainteresowaną na długi czas, organizatorki powinny zadbać również o piękną oprawę.

Znajdziesz u nas gustowne dekoracje na wieczór panieński, w modnych motywach różowego lub żółtego złota oraz srebra. Proponujemy fantazyjne ozdoby na stół, takie jak specjalne talerzyki i kubeczki oraz urocze papierowe słomki, które razem połączone stworzą unikalną zastawę.

Niebanalne tło do zdjęć na każdym wieczorze panieńskim stworzą nasze kurtyny dekoracyjne w formie błyszczących taśm, finezyjnych płatków kwiatów lub zabawnych gwiazdek. Gwarantujemy, że każda uczestniczka imprezy będzie chciała otrzymać pamiątkową fotografię wykonaną w takiej kompozycji!

Szeroki wybór ozdób na stoły oraz dekoracji do pomieszczenia można wykorzystać nie tylko, kiedy zabawa odbywa się w domu, ale również w restauracji czy na wynajętej sali.

Bardzo przepraszamy, ale sprzedaż w sklepie partymika.pl została zakończona.
Pozdrawiamy,
zespół Partymika
Promocja!