Wyświetlanie jednego wyniku

Jeśli jesteś organizatorem imprezy rodzinnej dla dziecka, jaką jest na przykład Komunia, z pewnością chcesz zadbać o miłą atmosferę i uśmiech na twarzy Twojej pociechy. Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy unikalne dekoracje na Chrzest i Komunię, które pomogą w stworzeniu wyjątkowej atmosfery.

W ofercie mamy duży wybór balonów idealnych na te okazje, na przykład przezroczyste z konfetti czy białe w rzadko spotykanej formie gołębicy. Oprócz tego znajdziesz wiele dekoracji na stół, takich jak ozdobne talerzyki jednorazowe, białe serwetki lub białe kubeczki jednorazowe ze złotym ornamentem. Są to eleganckie i odświętne ozdoby, które nie tylko mogą być praktyczne, ale równocześnie wskazują na niecodzienny charakter uroczystości.

Ponieważ babeczki są w ostatnim czasie dużym trendem cukierniczym zarówno na Chrzcie, Komunii, jak i innych spotkaniach rodzinnych, proponujemy akcesoria do nich. Znajdziesz u nas na przykład złote pikery w kształcie gołębic, krzyżyków czy anielskich skrzydeł oraz foremki. Wykończone są złotym lub srebrnym wzorem, dzięki czemu wpiszą się w stylistykę uroczystości.

Bardzo przepraszamy, ale sprzedaż w sklepie partymika.pl została zakończona.
Pozdrawiamy,
zespół Partymika
Promocja!