Dekoracje personalizowane są projektowane na zamówienie. Oznacza to, że nie są one dostępne 'na jutro’ :) Oraz, że nie kosztują tyle co te wydrukowane w Chinach w milionach egzemplarzy :) Jeśli mimo to jesteś zainteresowany takim zestawem to PISZ DO MNIE śmiało podając w mailu:

 

datę wydarzenia

z jakiej okazji będzie przyjęcie

wybrany motyw przewodni

ile gości planujesz na imprezie

ulubioną kolorystykę

czy planujesz udekorować osobny słodki stół czy taki przy którym usiądą goście

Te informacje pozwolą mi sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

 

 

  • Cena minimalna za zestaw to 300 zł. Będzie wyższa jeśli ilość gości będzie większa niż 30 osób, zdecydujesz się na jakieś niestandardowe rozmiary wydruków lub kosztowne materiały.

 

  • Elementy zestawu ustalamy wspólnie, w zależności od tego co planujesz mieć na stole, w czym podasz picie itp. Poniższa grafika przedstawia najbardziej popularne etykietki, możesz z nich stworzyć własny zestaw.

 

  • Wszystkie dekoracje są wydrukowane na papierze kredowym, wycięte, girlanda nawleczona na satynową tasiemkę, pikery przyklejone do wykałaczek itd.

 

  • Zestaw NIE ZAWIERA produktów takich jak papierowe słomki, buteleczki, kubki itp. Jeśli zamówisz je DODATKOWO w naszym sklepie możemy je nakleić 'na gotowo’ czyli flagi na słomki, owijki na buteleczki itp.

 

 

 

dekoracje-na-urodziny-lego-party