Dekoracje sylwestrowe do druku!

jednorazowe kubeczki w zyg zaki

Poświęcisz kilka chwil na zrobienie dekoracji sylwestrowych? Te są dla Ciebie do samodzielnego wydruku całkowicie za darmo :)

Jeśli nie pasuje Ci kolorystyka druknij w czarno bieli. Obstawiam, że Twoi znajomi będą pod wrażeniem :)

W zestawie znajdziesz wiele fajnych rzeczy, które jak to zwykle bywa w przypadku szablonów do druku nadadzą super klimat na imprezie. Napracowałam się nad wymyślaniem tekstów na te wszystkie pikery, zimne ognie i butelki więc doceń proszę :) Zwłaszcza, że sama ich nie wykorzystam bo pędzę na Sylwka w klubie… A jak!

 

dekoracje na sylwestra do druku

 

Karteczki do pobrania nieco niżej. Są pikery do babeczek, plakat w rozmiarze A3, który możesz wydrukować też w formacie A4 :), flagi do słomek, etykiety na butelki z szampanem lub winem, karteczki do zimnych ogni i szablon, który ułatwi spisanie noworocznych postanowień.

 

jednorazowe kubeczki w zyg zaki

kubki w zyg zaki

pomysły na sylwestra

dekoracje sylwestrowe do druku

dekoracje sylwestrowe

sylwester w domu

szablony na sylwestra do druku

 

Będę wdzięczna za komentarz i fotki jeśli skorzystasz z szablonów:) Zapraszam Cię także do sklepu po dodatkowe gadgety, a na koniec życzę Ci samych cudownych chwil z rodziną, przyjaciółmi i z samą/samym sobą :) Celebruj życie, zmieniaj zwykłe chwile na wyjątkowe, nie poddawaj się rutynie, wygoń z życia lenia i koniecznie częściej się uśmiechaj!

PDFy do druku wyświetlą się po kliknięciu na zdjęcia poniżej :)

 

pikery do druku na sylwestra

etykiety na butelki do druku

plakat do druku

postanowienia noworoczne szablon do druku

sztuczne ognieflagi do słomekwiększe pikery do druku

 

Kubeczki ze zdjęć znajdziesz TUTAJ, słomki TUTAJ, a do tego polecam Ci jeszcze TALERZYKI, pudełka na POPCORN i wielkie cyfry 2016

2 thoughts on “Dekoracje sylwestrowe do druku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *