Urodziny Kraina Lodu

tort Kraina Lodu

Urodziny dla dziewczynki nie muszą być różowe! To przyjęcie jest na to najlepszym dowodem. Córeczka mojego przyjaciela zamieniła się na jeden dzień w Księżniczkę Elsę z bajki „Kraina Lodu”. Moi chłopcy jako goście cieszyli się, że to nie przyjęcie „dla samych dziewczyn”. A ja się cieszyłam na widok uśmiechów do bałwanka Olafa :)

 

Urodziny Kraina Lodu

Olaf z pianek i marchewki Kraina Lodu

Z niektórych przekąsek dzieci mogły samodzielnie zbudować Olafa. Brzuch i głowa z pianek marshmallow, ręce z czekoladowych paluszków, nos z mini marchewek, a guziki z orzechów w czekoladzie.


lodowe wafelki Kraina Loduciasteczka na patyku Kraina LoduCake popsy możecie zrobić ze skrawków od tortu (jeśli takie zostaną) lub z babeczek, jeśli macie w planach zrobienie cupcakes. Nadziane na papierowe slomki lub plastikowe patyczki zawsze pięknie wyglądają.

 

babeczki Kraina Lodubaner girlanda Kraina Lodu

Baner albo girlanda to niezbędna dekoracja. Wieszajcie balony, pom-pony, chorągiewki…ale nie zostawiajcie pustej ściany nad stołem :)


buteleczka z cukierkami Kraina Lodu

Być u kogoś na urodzinach i dostać prezent? Tak! Ucieszy małych gości i pozwoli im na dłużej zapamiętać niesamowite przyjęcie.


kruche śnieżki Kraina Lodu

Kruche ciasteczka to podstawa. Na każdą imprezę można znaleźć odpowiednią foremkę a jeśli nie…można zawsze wyciąć zwykłe kółka szklanką i zrobić tematyczną dekorację lukrem. Zostaw kilka bez lukru, wbrew pozorom nie wszystkie dzieci go lubią :)

 

Olaf w kąpieli Kraina Lodu   To miał być Olaf płynący na błękitnej galaretce :) Nie zawsze wszystko wychodzi jak zaplanujemy :)

 

prezent dla gości Kraina Lodu Sloik z kranikiem Kraina Lodu

Dzięki noskowi Olafa pomarańczowy kolor soku i wstawki na karteczkach pięknie się komponują :)


tort Kraina Lodu

 

 

7 thoughts on “Urodziny Kraina Lodu

 1. Jacqui Odell says:

  You did a great job! Those cake pops look so yummy! Thank you for linking up to Party Time and we hope to see you again next week!

 2. Pingback: Creative Party Ideas by YOU!

 3. Ela says:

  Ja w ta sobotę wyprawiam urodziny Kraina Lodu. Będą ozdoby choinkowe w kształcie gwiazdek i sopli, część można wyciąć z butelek PET , szyby ozdobimy śniegiem w sprayu, ozdobie gałęzie sznurkami z przyklejonymi koralikami, konfetti srebrne gwiazdki a jedzenie będzie białe, szklanki i miski udekoruje cukrem. Mam nadzieje że się spodoba.

  • partyMIKA says:

   Cake popsy robię zawsze z biszkoptu, który piekę na tort. Kruszę go, dodaję łyżkę serka mascarpone, robię z tego kulki i wkładam na pół godziny do lodówki. Potem maczam słomki w rozpuszczonej czekoladzie i wbijam w zimne kulki. I znowu wkładam na pół h do lodówki. Po tym czasie maczam je w czekoladzie. W tym przypadku były obsypane jeszcze posypką, co trzeba zrobić zanim zastygnie czekolada….a zastyga dość szybko bo kulki są zimne.
   Nie wiem jakie lizaki pytasz? Jeśli o te z drugiego przyjęcia Krainy Lodu to były wbite w gąbką….taką jak do układania kwiatów :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.